Op 6 december krijg je nieuwe kado-artikelen.
Als betalend lid lees je zoveel artikelen als je wilt, én je steunt Foodlog
Fijn dat je een artikel op Foodlog komt lezen. We schreven het helemaal gratis en voor niets voor je. Wil je dat wij kunnen blijven bestaan? Steun ons dan en word betalend lid. Dat kost je maar €7,- per maand. Dan lees je alle content van Foodlog onbeperkt en advertentievrij en krijg je ook nog eens voorrang bij Foodlog-events.
Word lid!Als betalend lid lees je zoveel artikelen als je wilt, én je steunt Foodlog
Help de schrijver de juiste toon te vinden waarop je naar hem of haar wilt luisteren.
Klik op de naam van de schrijver en gebruik het "Stuur een mail" veld op zijn of haar profiel om je bericht te versturen.
Lees alles over reageren in de gespreksregels.
Met haar Lipton merk is Unilever intussen tegenstrijdig hieraan tegen. Onlangs was op Foodlog nog een draad over ongewenste (en onvermelde) toevoegingen (zoals suiker) aan Lipton 'yellow label' (papieren builtjes) - en bleken de theeblaadjes van de laagste kwaliteit. De mooie doorzichtige 'pyramide' theebuiltjes zijn van PET, dat niet verhit mag worden omdat dan giftige stoffen vrijkomen... en dat daarna bij het afval (groencontainer?) belandt.