‘s Werelds grootste vleesverwerker Tyson Foods maakte maandag bekend te investeren in Beyond Meat. Hiermee is het Amerikaanse Tyson Foods voor 5% eigenaar van het bedrijf dat vooral bekend is van de ‘Beyond Burger’, een veganistische burger die 'bloedt' van het bietensap. De vraag naar plantaardige vleesvervangers groeit wereldwijd en Tyson Foods hoopt zo ook de milieubewuste consument te bereiken. Ethan Brown, oprichter van Beyond Meat, zegt in een persbericht dat de investering van Tyson Foods de groeiende markt voor plantaardige eiwitten benadrukt. Samen met Tyson Foods hoopt hij de beschikbaarheid van plantaardige eiwitten voor consumenten uit te breiden.
Lees ook
-
3
+Amerikanen laten vleesvervangers liggen omdat ze niet lekker en te duur zijn 5 apr 2023
-
0
+Ahold Delhaize loopt achter in de VS, zegt beleggingsadviseur 9 aug 2018
-
0
+Plantaardig klinkt gezond en lekker, veganistisch is puriteins 3 mei 2018
-
0
+Londen in trek bij hippe én fastfood-vegans 21 aug 2017
-
58
+Vleesloze burger smaakt en ruikt naar vlees 8 aug 2017
-
2
+Smaakloze Tivall wordt Garden Gourmet 16 jun 2017
- 0 Eén na grootste vleesverkoper ter wereld ziet toekomst in vleesvervangers 13 mrt 2017
- 0 Veganistische supermarkt Veganz breidt uit naar VS 22 feb 2016
- 28 ‘Worst is de sigaret van de toekomst’ 10 apr 2015
- 0 Vaccins maken met tabaksplantjes 25 apr 2014
In San Francisco lanceerde Impossible Foods ook een plantaardige burger. De grote vraag bij vleesvervangers is natuurlijk altijd de smaak. Grist nam de proef op de som en schrijft dat de impossible burger goed smaakt. Het is nog geen burger waar je naar verlangt, maar lekker is hij zeker.
Tot nu toe kon je de burger alleen in één restaurant in New York kopen voor €12,-, maar nu hebben ook 3 eettentjes in San Francisco de burger op de menukaart staan.