Nieuws
-
Die jongens van de gouden bogen zijn er vanwege al dat Amerikaanse. De hamburgers, het zompige brood, de frieten, de salades met de 1000 eilandensaus. En nu - tzal wel een innovatie zijn om wat te melden te hebben - hebben ze opeens Hollandse broodjes.
Met een Engelse naam.
Kun je het je voorstellen of maakt het je allang geen enkele bal of burger meer uit?
reageer
Je moet ingelogd zijn om te reageren.






25 reacties
Ik vind deze reactie
@Dick. Misschien moest er maar eens een foodlog winkel komen op proef om dat uit te proberen als jij zo zeker weet hoe dat moet. Het lijkt me geweldig zo'n winkel op te zetten en daarvoor een assortiment samen te stellen en langzaam op te bouwen. Wat een droom.
Ik vind deze reactie
Florine, Ik denk dat je je vergist en vermoed dat het een gebrek aan ander ondernemerschap is. Je kunt je scheel verdienen aan gewoon goeie producten. Er zijn alleen te weinig mensen die zien hoe.
Ik vind deze reactie
@Dick. Het meuketierdom waarover jij je opwindt, is bestemd voor de massa en rendeert. Robin's leuke pijlkruidknolletjes, dat is een nicheproduct en daar kan Mc Donalds niets mee. Dus verwacht geen wonderen uit die hoek of uit enige andere hoek van grote jongens.
Kom eens om aardperen supermarkten, of om kleine artisjokjes (even lekker als de aardperen) of zoiets simpels als grofbladige spinazie. Nul, nada, niente.
De wonderen komen uit eigen keuken en een nieuwsgierige inslag van thuiskokers die verder willen shoppen dan de super. En dat is een schaarse combi. De barricaden, wie beklimt ze?
Ik vind deze reactie
Harold, ik vrees dat veel mensen niet beseffen dat de navelstreng bij hun geboorte is doorgeknipt en dat afstandsbediening er is voor de televisie. GSMmetje is geen vervanger voor één of ander.
Ik vind deze reactie
Inderdaad! Vorig jaar nog voorgesteld als serieus onderzoeksonderwerp aan de ICT hoek van NWO. Hoongelag was het minste gevolg. #wezijnernoglangniet.
'kweet overigens niet of het een kwestie van kunnen of "de tijd nemen" is. Vermoed het laatste.
Ik vind deze reactie
Maar is nou juist dat voortdurend met elkaar in verbinding zijn en met elkaar communiceren niet de bron van het niet zelf meer kunnen denken en nieuwe wegen inslaan? Ik zou pleiten voor perioden van onbereikbaarheid #ontcommuniceren.
Ik vind deze reactie
Da's ontkeuvelen. Op twitter is zojuist ook #ontmarketen ontstaan.
Ik vind deze reactie
Jonathan Saffran Foer! En nee, niets mis met een dinsdag, maar als jij opeens in kapitalen tot je lezers gaat spreken, maak ik me even zorgen om je ;-).
Ik vind deze reactie
@Dick, omdat schoenmakers bij hun leest blijven en zich vervolgens laten verrassen door krokodillen uit de VS: crocs. Dat geldt voor klant en marketeer. Beiden komen niet los uit de dubbele binding.
Ik vind deze reactie
Huh? Is er iets mis met een dinsdag? Joint Strike Fighther?