Geselecteerd

dick veerman
reageer
  • Terwijl ze lang geleden bij een taartenbakker nog dachten dat je er Ik Kies Bewust voor nodig had, doen ze het bij Sligro open en bloot: noem je ijsje gewoon het allergezondst. Sanissimo dus.

    Het is een huismerk van groothandel Sligro. Ik durf te gokken dat Albert Heijn zich beslist niet aan Sanissimo-ijs zou wagen.

    Sligro, dit is gewoon een Cono. Leg eens uit waarom het zo gezond is om de uwe te kopen.

reageer

Je moet ingelogd zijn om te reageren.

Nog geen account, meld je dan nu aan!

7 reacties

  • dick veerman
    9 juni 2011 - 22:24#7
    0 0

    Ik vind deze reactie

    0
    Inhoudelijk
    0
    0
    Sociaal
    0

    Dank voor je uitleg, Wilco. Grappig inderdaad hoe prozaisch dat soort processen gaat. Het woord betekent dus eigenlijk niks. En toch natuurlijk ook weer wel.

    Ik denk dat jullie vandaag toch niet voor die associatie gekozen zouden hebben. Of vergis ik me daar nou zo in?

    Het zou nu eerder delissimo ofzo zijn gaan heten, vermoed ik.

  • Wilco Jansen
    Wilco Jansen
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    9 juni 2011 - 18:38#6
    0 0

    Ik vind deze reactie

    0
    Inhoudelijk
    0
    0
    Sociaal
    0

    Beste Dick Veerman (en anderen),

    Heel scherp gezien! Sanissimo is het italiaanse begrip voor 'kerngezond'. De merknaam is een knipoog naar het vórige huismerk van Sligro 'Kern', waaronder in een ver verleden ook ijs verkocht werd. Daar was indertijd geen lange creactieve sessie van een reclamebureau voor nodig, het woordenboek Nederlands-Italiaans van de afdeling inkoop volstond!

    Wilco Jansen, hoofd communicatie Sligro Food Group

  • dick veerman
    7 juni 2011 - 22:10#5
    0 0

    Ik vind deze reactie

    0
    Inhoudelijk
    0
    0
    Sociaal
    0

    Precies. Het lijkt me heel sterk dat het merk werd verzonnen na lange creatieve sessies waaruit een aan niets refererende naam als bijv. Maxeda ontstond.

    Dit ijsje moet betekenen dat het supergezond is.

  • jan peter van doorn
    7 juni 2011 - 21:30#4
    0 0

    Ik vind deze reactie

    0
    Inhoudelijk
    0
    0
    Sociaal
    0

    Nee maar wel grappig dat je uit alle mogelijke merknamen er één kiest die voor gezond staat (Sanissimo is gezond in het Italiaans)

  • Mark Soetman
    Mark Soetman
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    7 juni 2011 - 21:19#3
    0 0

    Ik vind deze reactie

    0
    Inhoudelijk
    0
    0
    Sociaal
    0

    Sanissimo is al geruime tijd de naam van het huismerk van Sligro voor voorverpakt ijs. Gewoon, omdat er maar een paar producenten zijn en Sligro daar concurrentie mee wilde aangaan. Heeft niets met een gezondheidsclaim van doen.

 

reageer

Je moet ingelogd zijn om te reageren.

Nog geen account, meld je dan nu aan!